İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Şartları
– Hamza Doğukan GÜNGÖR (isgturkder) isgturkder.com’dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde değişim yapabilirsiniz.
– Sipariş edilen ürünlerin gönderimi hazır stoktan yapılmamaktadır. Sipariş edilen ürünlerin materyalleri tarafımızca temin edilerek, tüm ürünler kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır. İşbu sebepten dolayı firmamız zarara uğramamak adına, gelen iade taleplerini ürünle alakalı geçerli bir sebep olmadığı sürece kabul etmeme hakkını gizli tutar.
– Ürün değişimi veya iadesi için değişim/iade formunu linke tıklayarak eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir
– Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünler ve Kitap kapağı, iç sayfaları veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde yıpranmış ya da iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.
– İade etmek istediğiniz ürünü isgturkder.com anlaşmalı olduğu Kargo firması kanalıyla göndermeniz gerekmektedir.
– Websitemizden online olarak alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Kutulu Ürünler:
– Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.
– Hamza Doğukan GÜNGÖR (isgturkder) Firması İşbu Koşulları Değiştirme Hakkını Gizli Tutar